Masz pytania? Zadzwoń!
Masz pytania? Zadzwoń! 32 204 63 32
Zostaw wiadomość
Zostaw wiadomość aramis@aramiskatowice.pl

O naszej firmie

Specjalizujemy się w druku cyfrowym i pracach introligatorskich. Druk w naszej firmie rozpoczyna się nawet od pojedynczej sztuki -bez utraty jakości, w krótkim terminie oraz w niskiej cenie- i to wyróżnia nas na tle konkurencji.


Ponad 25 lat doświadczenia


Jesteśmy jedną z najstarszych i najbardziej profesjonalnych drukarni niskonakładowych na Śląsku. W początkowej fazie swej działalności firma zajmowała się głównie sitodrukiem oraz drukiem offsetowym. Firma została założona w 1995 r. przez mgr sztuki Krzysztofa Pogorzelskiego, absolwenta wydziału Grafiki ASP w Krakowie, który już w 1989 roku rozpoczął swoją przygodę z drukiem i grafiką . Pierwszy slogan reklamowy brzmiał "drukujemy wszystko oprócz falsyfikatów".


Cała rodzina wspiera firmę


Aktualnie drugie pokolenie naszej rodziny kultywuje bogate tradycje drukarskie. Od 2019r roku zarządzaniem drukarnią zajmuje się córka założyciela firmy – mgr inż. Magda Pogorzelska- Anderko, wspierana przez męża Michała Anderko . Wiedza i wieloletnie rodzinne doświadczenie rzemiosła w połączeniu z ręczną pracą introligatorską wpływa na jakość i unikalność wykonania, a nowatorskie i pro-ekologiczne podejście do technologii druku pozwala na czynną ochronę zdrowia pracowników i środowiska.